نمایشگاه جهانی صنعت نفت ۲۰۱۷

از شهرهای ونکوور ,کلگری,تورنتو,نیاگارا دیدن کنید

نمایشگاه جهانی صنعت نفت ۲۰۱۷

نمایشگاه جهانی نفت و گاز (Global Petroleum show GPS 2017)از تاریخ 13 الی 15 جون 2017 در شهر کلگری کانادا برگزار می شود. GPS 2017 یکی از بزرگترین نمایشگاهها در حوزه صنعت نفت و گاز جهان می باشد. در این نمایشگاه نوآوری منحصر به فرد و ایده های نوین در بخش انرژی و فن آوری و تکنولوژی های جدید در صنعت نفت و گاز در معرض شرکت کنندگان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه قرار می گیرد و دوره آموزشی متعدد بر اساس نیازهای صنعت نفت و گاز دنیا نیز در این نمایشگاه برگزار می گردد.بدیهی است بازدید از نمایشگاه فرصت بی نظیری برای آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی روز دنیا در خوزه صنعت نفت و گاز برای مدیران، کارشناسان و متخصصین این صنعت به شمار می آید.

۹۶/۰۳/۱۹ تا ۹۶/۰۳/۳۱

۱۲ شب و ۱۳ روز

تجربه سفر به شهرهای

ونکوور , کلگری , تورنتو ,‌نیاگارا

برنامه سفر

3 شب  اقامت در شهر ونکوور

سابقه سكونت بوميان درباره ونکوور به حدود 9 هزار سال پيش مي‌رسد. هنگامی که در سال 1791 جورج ونکوور و همراهانش به این منطقه دست یافتند و جویندگان طلا نيز در سال 1861 به اين ناحيه وارد شدند. پس از آن شهرکی به نام گرنویل برای کارگران کارخانه الوارسازی ساخته شد که بعد ها تغییر نام پیدا کرد و به نام ونکوور امروزی درآمد. زبان رسمي مردم ونکوور، انگليسي و فرانسوی است كه هر دو زبان موقعيت يكساني دارند. اما امروزه به دلیل ورود زياد مهاجران آسيايي به ويژه كشور چين، زبان چيني نیز به عنوان سومين زبان رايج ونكوور شناخته شده است. در تور کانادا می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید.

4 شب در شهر کلگری

کَلگِری امکانات تفریحی متعددی را با هزینه‌ی کم در اختیار گردشگران می‌گذارد. گشت‌و‌گذار در پارک‌های متعدد و صعود از قله‌ها و ارتفاعات اطراف شهر از تفریحات ارزان‌قیمتی است که در سفر به این شهر می‌توانید از آنها لذت ببرید.

3 شب در شهر تورنتو

تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا و یکی از مراکز اقتصادی بزرگ جهان، یک شهر جهانی محسوب می‌شود. بازار بورس تورنتو هفتمین بازار بورس بزرگ دنیا از حیث ارزش بازار است. در تورنتو بیش از هر شهر دیگری در کانادا، شرکت‌های بزرگ حضور دارند؛ همچنین این شهر مقر پنج بانک بزرگ کانادا است. تورنتو توسعه‌دهندهٔ بخش‌های اقتصادی شامل امور مالی، خدمات تجاری، ارتباطات، هوافضا، حمل و نقل، رسانه، هنر، فیلم، ساخت برنامه‌های تلویزیونی، انتشارات، تولید نرم‌افزار، تحقیقات پزشکی، آموزش، گردشگری، مهندسی و صنایع ورزشی است.

2 شب در شهر نیاگارا

بنا بر تحقیقات زمین شناسی انجام شده ، گفته می شود که پدیداری این آبشار به ده هزار سال قبل و در عصر یخبندان ویسکانسین بر می گردد و باعث شد تا دریاچه‌های بزرگ آمریکای شمالی و رود نیاگارا پدید آیند. در واقع این مجموعه بی نظیر در یک عصر یخبندان بوجود آمده ، بطوریکه در آن دوران با کنده شدن و فرسایش زمین، راه مجرای برخی رود ها پر عمق تر گردیده سپس دریاچه‌ها پدید آمده‌اند و بعد در همان دوره به علت وجود زباله‌ هایی از آن دوره (صخره های کنده شده ، رسوبات و …) مجرای آب بقیه رودها مسدود گردیده و آب در آن ناحیه جمع شده است.

خدمات ما

اخذ دعوتنامه رسمی برای دریافت ویزای چهار یا پنج ساله کانادا

تنظیم وقت سفارت

اخذویزا (اعتبار پاسپورت نیز می بایست 5ساله باشد)

بیمه نامه مسافرتی به ارزش 50000 دلار

راهنمای فارسی زبان درطول سفردرمقصد

ترانسفرهای فرودگاهی در شهرهای ونکوور ، کلگری و تورنتو

یک فقره بلیط هواپیما از ونکوور به کلگری

یک فقره بلیط هواپیما از کلگری به تورنتو

ترانسفر زمینی از تورنتو به شهر نیاگارا

ترانسفر زمینی از نیاگارا به فرودگاه بین المللی تورنتو

یک گشت شهری رایگان در شهر ونکوور

یک گشت شهری رایگان در شهر کلگری

یک گشت شهری رایگان در شهر تورنتو

یک گشت تمام روزشهری به همراه تور ویژه آبشار نیاگارا

ترانسفر نمایشگاهی به مدت 2 روز

افرادی که فقط  مایل به دریافت ویزای چهار یا پنج ساله کانادا هستند هم می توانند اقدام به ثبت نام کنند

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس مسئول پروژه خانم ملکی با شماره تلفن 42618 داخلی 102

 یا شماره  همراه  09196464686   تماس حاصل فرمایید.

 

تورهای دیگر ما

راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به روسیه

راهنمای سفر به انگلیس

نمایشگاه جهانی صنعت نفت ۲۰۱۷

تماس با ما

  •    تهران-خيابان ميرزاي شيرازي-بين خيابان مطهري و خيابان بهشتي-نبش كوچه آزادگان-پلاك ۲۱۹ (ساختمان زيتون) طبقه سوم واحد ۴

  •     شماره تماس: ۹۸۲۱۴۲۶۱۸ +

  •    ایمیل: info@persiangroup.asia

درباره گروه پارسیان

«گروه بین‌المللی توسعه سفر و صنعت پارسیان» با تکیه بر توان تخصصی و تجربی مدیران این مجموعه، پشتوانه‌ای ۲۰ ساله دارد و با خلاقیت و ظرفیت‌های علمی و تجربی، بنیان‌گذار دیدگاهی متمایز در زمینه‌های صنعت گردشگری، توسعه صنعتی و رشد علمی بوده و مجموعه‌ای بی‌بدیل را پی نهاده است. بنیان «گروه بین‌المللی توسعه سفر و صنعت پارسیان» بر اساس تعامل و ارتباط میان حوزه گردشگری و زمینه‌های تخصصی تجارت و صنعت، پزشکی و سلامت، خدمات ورزشی و جهانگردی در سطح بین‌المللی پی‌ریزی شده است.

تمامی حقوق برای گروه پارسیان محفوظ میباشد.ایده و طراحی گرشاسب